Orientační nabídka

Místo pro spokojený život

Zobrazit hlavní menu

Aktuálně

Obecní úřad pro osobní návštěvu uzavřen

Úřední hodiny jsou pouze po telefonické nebo emailové domluvě a to pouze v nezbytně nutných případech. Obecní úřad bude uzamčen. V současnosti nepřijímáme bankovky ani mince. Platby jsou možné pouze na účet. Na obci není možná platba kartou. Z toho vyplývá, že neprovádíme výpisy z CzechPointu, ověřování listin a podpisů, výběr poplatků a další.

Vydáno: 18.03.2020 | Autor: Stavinohová Jana

Omezení provozu na obecním úřadě v Mikulůvce

Do odvolání je obecní úřad pro veřejnost uzavřen. Úřední hodiny pro osobní návštěvu pro veřejnost jsou pouze v pondělí od 15:00 do 18:00. Prosíme všechny, aby vstupovali jednotlivě a dodržovali dostatečnou vzdálenost.

Vydáno: 16.03.2020 | Autor: Stavinohová Jana

Facebook

Nově se snažíme dávat informace i na facebook: https://www.facebook.com/OUmikuluvka

Vydáno: 18.03.2020 | Autor: Stavinohová Jana

Roušky pro občany obce Mikulůvka

Obecní úřad v Mikulůvce se snaží zajistit dostatečný počet roušek pro občany obce. V současné chvíli je složité zajistit materiál i ušití roušek. Prosíme o trpělivost, vše řešíme. Jakmile budeme mít k dispozici přesnější údaje, budeme Vás informovat.  

Vydáno: 17.03.2020 | Autor: Stavinohová Jana

Informace o COVID 19

Informace týkající se Covid 19 můžete získat na stránkách Ministerstva zdravotnictví https://www.mzcr.cz/ Krajské hygienické stanice ve Zlíně http://www.khszlin.cz/ Nově jsou od 13.3.2020 zřízeny stránky ministerstva zdravotnictví týkající se koronaviru:  https://koronavirus.mzcr.cz Obec Mikulůvka zveřejňuje informace v záložce Informace týkající se opatření ke koronaviru.

Vydáno: 13.03.2020 | Autor: Stavinohová Jana
Archív aktualit